• Objednávky na:
  • 0903 630 160, 0903 848 434
  • Otvorené
  • Podľa objednávok

Masáž drahými kameňmi

Po mnoho storočí bolo liečiteľstvo drahými liečivými kameňmi pevnou súčasťou medicíny, ktorá v súčasnej dobe prežíva renesanciu. Tajomstvo, ktoré je v drahých kameňoch ukryté nie je doposiaľ celkom odhalené. Ich rast a stavba podliehajú rovnakým prírodným zákonom ako v organizmoch, ktoré označujeme ako živé. Masáž drahými kameňmi je ručná masáž, ktorá v spojení s čistými prírodnými olejmi využíva liečivé účinky jemne opracovaných polodrahokamov. Drahé kamene sa vyberajú podľa zdravotných problémov klienta individuálne.

Masáž bylinným guľami

Thajské bylinné gule sú starým dedičstvom odvodeným z praktík Ajurvédy. Teplo a esenciálne oleje byliniek v guliach spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolestí, napätia, vyživujú pokožku a zároveň stimulujú krvný obeh. Používanie herbálnych gulí osviežuje a ukľudňuje myseľ.

Masáž kokosovými guľami

Kokosové masážne gule sú určené k masáži jemnej, citlivej alebo slnkom spálenej pokožky tela. Sú výnimočné čistým prírodným vitamínom obsiahnutom v kokosovom oleji. Vyživujú, zjemňujú a revitalizujú pokožku. Kokosový olej udržiava pokožku jemnú a pružnú. Kokosová vôňa zvýrazňuje aromaterapeutický efekt.

Masáž tváre.

Doprajte si mladší a zdravší vzhľad. Masáž tváre má nielen relaxačné účinky. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, odstraňuje opuchy. Pozitívne pôsobí pri bolestiach hlavy. K tejto masáži poskytujeme záverečné ošetrenie tváre prístrojom Starvac.

Masáž hlavy

Toto prastaré umenie vám zaručene pomôže, aby ste nepodľahli stresu každodenného života a zároveň poskytne vhodnú liečbu všetkých možných bolestí i stuhnutého svalstva krku a pliec. Masážou kože na hlave sa stimuluje prítok krvi do vlasových folikulov, čím sa zlepšuje ich zásobovanie živinami, ktoré sú potrebné na rast zdravých vlasov. V súčasnosti je najčastejšou príčinou nedostatočného prúdenia krvi svalové napätie spôsobené stresom. Masáž hlavy pomáha uvoľniť napätie, čím zlepšuje stav vlasov, ale zároveň poskytuje aj neoceniteľnú liečbu problémov spojených so stresom, ako sú bolesti hlavy a presilené oči.

Moxa

Najčastejším používaným materiálom sú vlákna paliny obyčajnej (Artemisia vulgáris), táto bylina rastie aj v našich podmienkach. Najčastejšie sa používajú moxovacie cigarety. Po zapálení pozvoľna vyvíjajú sálavé teplo za prítomnosti charakteristickej vône. Existujú aj údaje o liečebnom účinku dymu- ničí baktérie. Novodobé vedecké overovacie testy dokázali, že na mieste prehrievania tkaniva sa tvoria rôzne bielkovinové látky, ktoré napomáhajú zvyšovať obranyschopnosť organizmu ,stabilizovať vegetatívny systém, zrýchľuje sa látková výmena, zvyšuje sa prekrvenie a uvoľnenosť svalstva.

Relax Harmony je chránená dielňa